Genel

Redmi Watch için geri sayım başladı! Daha ucuz ama aynısı!!!

Akılı saat konusunda biraz geride kalan Redmi markası bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Redmi Watch kısa süre içinde bizimle? Peki ne sunulacak?

Akıllı saat tarafında son dönemde büyük bir rekabet yaşanıyor. Tüm üreticilerin aynen Apple gibi kendi ekosistemlerini kurmaya çalıştıklarını görüyoruz. Bu üreticilerden birisi de Xiaomi‘nin alt markası Redmi oluyor. Xiaomi Watch tanıtıldığından beri Redmi’nin bir akıllı saat yapması bekleniyordu. Bugün ise Redmi Watch ile ilgili resmi açıklama geldi.

Redmi CEO’su Lu Weibing, Çin sosyal ağı Weibo’da yaptığı açıklama ile Redmi hayranlarının yakın bir zamanda sevineceklerini müjdeledi. 6 ay içinde bir akıllı saat ile tanışacaklarını da resmen açıkladı. Çinli basının haberlerine göre Redmi gerekli sertifikaları aldı ve çok yakında yeni saati ilan edileceğini iddia ediyor. Bun noktada şunu belirtmek lazım. Bildiğiniz üzer Xiaomi kendi akıllı saati Xiaomi Watch ile ciddi sorunlar yaşadı. Redmi ise bu sorunları yaşamak istemiyor ve bundan dolayı da bu akıllı saate çok önem veriyor.

Xiaomi Mi Watch

Redmi Watch özellikleri belli oluyor!

Bugün sertifikalarda ortaya çıkan ve HMSH01GE model numarasına sahip saat modelinin Redmi’nin yeni nesil akıllı saati olacağını tahmin ediyoruz. Bu akıllı saatin Xiaomi Mi Watch ile aynı tasarım ve aynı özelliklerde olmasını bekliyoruz ama fiyat tarafında  mutlaka daha iyi bir performans ortaya konacaktır. Bu akıllı saatin bize ne sunacağını ve hangi fiyata karşımıza çıkacağını da yakın bir zamanda öğreneceğiz…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı