Genel, Haberler, Teknoloji

Xiaomi, Mi 10 lansman etkinliğinde tanıttığı tüm yeni ürünler

Xiaomi, yeni Mi 10 lansman etkinliğinde sadece Avrupa pazarındaki üç modelin fiyatlarını ve satış tarihini sunmakla kalmadı, aynı zamanda üreticinin Avrupa’daki ekosistemine ait yeni cihazlarını tanıttı. Yönlendirici, televizyon, hava temizleyici ve yeni kablosuz kulaklıklar gibi bir dizi cihaz Xiaomi severlere sunuldu.

Mi AIoT Router

Tanıtımda, sadece sağlam tasarımları ile değil aynı zamanda en son teknoloji donanımı ve fiyatı ile öne çıkan yeni Mi AIoT Router AX3600 ve AC2350 modelleri yer aldı. Her ikisinde de yerleşik ve yüksek hıza sahip Wi-Fi 6, AC2350’ye kalite veya performans kaybı olmadan 128 cihaz ve AX3600’e modeline 248 cihaz bağlanabiliyor.

Fiyatları ise AC2350 için 59 Euro (418 TL) ve AX3600 için 119 Euro (844 TL)

Mi Air Purifier 3H

Şirketin Avrupa’daki iş alanlarını daha da genişleten Xiaomi, artık yerel pazara basit ve şık bir tasarımı sahip yeni Mi Air Purifier 3H hava temizleyicisini sunuyor.

Xiaomi’nin Mi Home Uygulaması ve yalnızca arıtıcı ayarlarını etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için sesli komutlar gerçekleştirmenize izin veren Google Asistan ve Amazon Alexa gibi sanal asistanlarla uyumlu Mi Air Purifier 3H, havadaki mikro parçacıkların% 99,97’sini ortadan kaldıran bir HEPA filtreye sahip

Xiaomi, MI Hava Temizleme Cihazı 3H’nin 30 Mart’tan itibaren resmi Xiaomi mağazasında ve Avrupa Amazon’da 199 € (1411 TL) fiyatıyla satışa sunulacağını doğruladı.

Mi True Wireless Earphones 2

Bir diğer yeni ürün, Avrupa pazarı için kablosuz kulaklık piyasaya sürüldü. Şık tasarımı ile pasif gürültü engelleme özeliğine sahip kulaklık, Bluetooth 5.0 teknolojisi ile daha az gecikme ve daha az pil tüketimi sunmayı vaat ediyor.

Mi True Kablosuz Kulaklık 2, 30 Mart’tan itibaren 79 € (560 TL) önerilen fiyatla satılacak

Mi TV 4S 65’’

Son olarak, Xiaomi’nin Avrupa pazarı için yeni televizyon sunuyor: 65 inç Mi TV 4S, HDR10 içeriği için destek sunuyor ve 4K çözünürlüğe sahip, Dolby Audio ve DTS-HD ses sistemi ile birlikte YouTube, Prime Video ve Netflix gibi akış hizmetleri uygualamaları ön yüklü olarak geliyor.

Google’ın Android TV işletim sistemini sunan TV Play Store’a erişerek üçüncü parti uygulamaların yüklenmesine izin veriyor. Bununla birlikte, TV zaten Google Asistan’ı da destekliyor.

Sadece 65 inçlik modeli olan yeni Mi TV 4S, 649 euro (4604 TL) fiyatla satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir