Güncelleme

Xiaomi Mi 10 Pro Önemli Bir Kamera Güncellemesi Aldı

Xiaomi tarafından tanıtılan en yeni amiral gemisi olan Mi 10 Pro, kamera özellikleri ile göz doldurmuştu bugün ise Çinli teknoloji devi, Mi 10 Pro’nun kamera modülü için önemli bir güncelleme yaptı.

Firmaların ticari amaçlı olarak test firmalarına göndermiş oldukları cihazlar gönderilmiş oldukları birime göre özel olarak optimize edilir. Örneği DxOMark tarafına test için gönderilen bir cihaz kamera performansı olarak sıradan bir modelden daha iyi bir performans sunar.

Farkında olmayanlar için, DxOMark’a gönderilen Xiaomi Mi 10 Pro , düşük ışık senaryolarında otomatik odaklamayı iyileştiren daha iyi optimizasyonlara sahipti. Ayrıca, HDR için renk ayarları da daha iyiydi ve gece sahnelerinde ara sıra oluşan mor renk belirginliği hatası yoktu. Temel olarak, test versiyonu performans açısından ticari olarak temin edilebilen varyanttan belirgin şekilde daha iyiydi.

Ancak şimdi, yeni güncelleme (MIUI V11.0.12.0) tüm bu iyileştirmeleri Mi 10 Pro’nun dörtlü kamera modülüne getiriyor. Buna 10x hibrit zum lensin yanı sıra 108 megapiksel birincil sensör, 12 megapiksel portre lens ve 20 megapiksel ultra geniş açılı lens optimizasyonları dahil. Xiaomi Mi 10 Pro sahipleri için amiral gemisi akıllı telefonunuzun performansını artıracak yeni güncellemeyi yapmalarını tavsiye ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Umarım kamera iyileştirmeleri içeren bir güncelleme tüm cihazlara sunulur. HEIF formatı ile kayıt konusuda önemli, bu yeniliği de söz verdiği gibi MIUI 11’e eklemeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı