Teknoloji

Xiaomi Mi True Lite kulaklık geliyor

Kablosuz kulaklık sektörünü domine etmeye çalışan Xiaomi, son dönemde çıkarmış olduğu TWS kulaklıklar ile piyasayı alt üst etti diyebiliriz. Ülkemizde en popüler kulaklık listelerini başını çeken Airdots kulaklık ise fiyat ve performans ürünü olarak popülerliğini hala devam ettiriyor.

‘Mi True Wireless Earphones’ ile bu konuda bir başarı yakalayan firma ise şimdi bu modelin daha uygun fiyatlı versiyonu olacak Lite modelini çıkarmaya hazırlanıyor.

‘Mi True Wireless Earphones Lite’ olarak adlandırılan bu kulaklıklar, adından da anlaşılacağı üzere ilk modelin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olacak gibi görünüyor. İlk kez Bluetooth SIG sitesinde ortaya çıkan kulaklıklarda Bluetooth 5.0 desteği gibi birtakım özelliklerin bulunacağı da söyleniyor.

Yeni modelin TWSEJ03WM model alacağını görüyoruz fakat şuanda bir çıkış tarihi yada özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. merhaba ben bu ürünü satın aldım aldıgım sitede aktif gürültü engelleyicisi oldugu yazıyordu acaba resmi kaynaklarda varmı ben bulamadım çünlkü açmaya çalışıyorum fakat bir türlü anc yi aktif edemedim iade etmeyi düşünüyoum bu yüzden lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı