Nasıl Kullanılır?Nasıl Yapılır?

Xiaomi Telefonunuzla Arka Planda Youtube Nasıl Dinlenir?

Belki bir çoğunuz çözümü biliyorsunuz yada farklı uygulamalar ile bu işlemi yapabiliyorsunuz. Fakat ek uygulamalara yada Spotify gibi müzik dinleme uygulamalarını kullanıyorsunuz. Biz sizlere bugün bir ipucu ile hiç bir ek uygulamaya olmadan Xiaomi telefonlarınız ile Youtube nasıl arkaplanda izleyebileceğiniz göstereceğiz.

Xiaomi, Müzik uygulamasını MIUI 11 ile güncelleyerek kullanıcılarına çok güzel bir hizmet sundu. Bu hizmeti MIUI 10 ve altında kullanmak isterseniz öncelikle aşağıdaki linkten son sürüm müzik uygulamasını indirerek kurmanız gerekmektedir.

Mi Music Uygulaması By Xiaomi

Xiaomi Telefonunuzla Arka Planda Youtube Nasıl Dinlenir?

  1. Xiaomi müzik uygulamasını açın
  2. Ekranın altında, depolanan müzik dosyalarınıza erişmek için “Müziğim” seçeneğini ve YouTube’a erişmek için “İzle” seçeneğini göreceksiniz, bu seçeneği seçeceğiz
  3. Aboneliklerimize erişmek için Google hesabımızla giriş yapıyoruz.
  4. İsterseniz artık aboneliğinizden veya geçmişinizden klipler seçebilirsiniz. Ayrıca, müzik videoları veya herhangi bir YouTube videosu için arama yapabilirsiniz.
  5. Video oynatılırken Ana Ekrana gidiyoruz veya başka bir uygulamaya geçiyoruz
  6. Multimedya kontrollerine erişimi olan bir düğme göreceğiz ve söz konusu videoyu sorunsuz bir şekilde dinlemeye devam edeceğiz.
  7. Bu oynatıcıyı ekranın herhangi bir yerine taşıyabiliriz. Bu şekilde, arka planda YouTube’u dinlemeye devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı